anivia

Streaming do internetu i na smartfony nigdy jeszcze nie był tak ławy 

Wspieramy Twój biznes w świecie mediów 

Telewizja internetowa dla każdego 
 
Oferujemy zestaw zintegrowanych aplikacji do:
  • Zarządzania licencjami i metadanymi materiałów video
  • Archiwizacji materiałów video
  • Monitorowania ciągłości emisji
  • Planowania emisji tv
  • Rejestracji strumieni video

Zarządzanie procesami produkcji i publikacji treści multimedialnych.

Licencje

Zarządzania licencjami i umowami i z dystrybutorami treści wideo / TV. Zarządzanie metadanymi, kolekcjonowanie opisów, grafik, informacji o aktorach, reżyserach. Planowania publikacji i animacji treści na platformach usługowych.

Planowanie

Aplikacja nadzoruje przepływ informacji związanych z realizacją procesów technologicznych stacji telewizyjnej np: zarządzania ramówką kanałów telewizyjnych i emisji materiałów wideo zgodnie z przyjętą ramówką „LiveTV“. Planowania przekazów i transmisji oraz rejestracji przekazów. Posiada wbudowane mechanizmy śledzenia zmian i informowania o nieprawidłowościach w procesach oraz mechanizmy eskalacji problemów i raportów biznesowych.

Archiwum

Bezpieczna archiwizacja materiałów emisyjnych w postaci cyfrowej z zachowaniem zaawansowanego i elastycznego dostępu do informacji. Współpracuje z dowolnymi macierzami, bibliotekami taśmowymi oraz innymi nośnikami. Uprawnieni użytkownicy mają szybki i efektywny dostęp do archiwum i wyszukiwania materiałów.

Monitoring

Aplikacja przeznaczona do monitorowania ciągłości emisji i monitorowania urządzeń wizyjnych z podglądem na żywo monitorowanych strumieni.

Udostępnij