CareCenter_v1.2_Rodziny_z_dziecmi

Публичный канал

8279 просмотры
1 Лайки
1 0
Usługi dedykowane rodzinom z dziećmi dla zapewnienia bezpieczeństwa naszym ukochanym pociechom w szkole i w drodze do domu.

Поделиться в социальных сетях

Поделиться Ссылкой

Use permanent link to share in social media

Поделиться с другом

Пожалуйста Логин послать это document по электронной почте!

Встроить в свой сайт

Выберите страницу, чтобы начать с

1. więcej informacji znajdziesz na: www.carecenter.pl Care Center - dla Rodzin z dziećmi Nowe technologie wspierają opiekę oraz likwidują bariery. Dołącz do nas zapewnij sobie spokój a najbliższym bezpieczeństwo. dostępne platformy:

4. Odporne na zalanie Historia - nasz rozbudowany system umożliwia wygenerowanie raportów zarówno lokalizacji jak również danych telemetrycznych. Care Center - funkcjonalności więcej informacji znajdziesz na: www.carecenter.pl dostępne platformy:

6. Kontakt z nami: Inteligent Elektronics Systems sp. z o.o. Al. Gen. Chruściela 37/39 lok 61, 04-454 Warszawa Patryk Jurczyszyn tel. +48 531 788 164 biuro@carecenter.pl www.carecenter.pl więcej informacji znajdziesz na: www.carecenter.pl dostępne platformy:

5. pomiar liczby kroków komunikacja audio aktualna lokalizacja strefy nadzoru Care Center - DANE POMIAROWE Dziecko poziom baterii sygnalizacja zagrożenia SOS upadek i zdjęcie opaski więcej informacji znajdziesz na: www.carecenter.pl dostępne platformy:

2. Care Center Dla Rodzin z dziećmi Ze statystyk Policji wynika, że na przestrzeni ostatnich trzech lat zgłoszono zaginięcie ok. 22 tys. dzieci z czego najwięcej, bo aż 19 tys. to są dzieci w wieku od 7-17 lat. W pewnym okresie życia Twojego dziecka dochodzi do sytuacji, że Twoja pociecha się usamodzielnia i bez Ciebie podąża do szkoły. Ty jako troskliwy rodzic dbający o jego bezpieczeństwo chciałbyś jako pierwszy wiedzieć czy Twoje dziecko na pewno jest bezpieczne i wybiera zawsze właściwe trasy! Z nami jest to możliwe! Coraz więcej polskich dzieci ma problemy psychiczne. Mimo że w ostatnich latach o zaburzeniach psychicznych mówi się sporo, to rzadko w kontekście dzieci. Tymczasem dziecięce oddziały psychiatryczne nie są już w stanie pomieścić małych pacjentóW. na depresję mogą chorować nawet bardzo małe dzieci. To jednak wąski problem, który dotyczy 1 proc. dzieci w wieku przedszkolnym oraz 2 proc. dzieci w wieku od 6 do 12 lat. W starszej grupie wiekowej ta liczba gwałtownie wzrasta - szacuje się, że problem może dotyczyć aż 20 proc. nastolatków. Kluczowe jest wsparcie rodziców. Care Center Opieka bez barier więcej informacji znajdziesz na: www.carecenter.pl dostępne platformy:

3. Lokalizacja - dostępna dla opiekuna w dedykowanej aplikacji. Lokalizacja może być udostępniania również w przypadku wystąpienia zdarzeń zagrażających podopiecznemu jak przekroczenie stref nadzoru, sygnał SOS itp. Sygnalizacja zagrożenia - w naszej podstawowej wersji każde urządzenie w które wyposażony jest podopieczny, posiada sygnalizację zagrożenia. Wciśnięcie przycisku informuje opiekuna o stanie zagrożenia wraz z podaniem lokalizacji w której dana osobie aktualnie się znajduje. Strefy nadzoru - w panelu administracyjnym wyznaczamy strefy nadzoru. Przykładową strefą może być dom. Przekroczenie tej strefy przez podopiecznego będzie wysyłało sygnał wraz z podaniem lokalizacji do opiekuna. Przypomnienie - Nasze urządzenie przypomni o wizytach lekarskich, badaniach oraz o zażyciu lekarstw. Komunikacja audio - urządzenie umożliwia komunikację audio ze swoim opiekunem lub Care Center. W przypadku sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia automatycznie może być uruchomiona komunikacja audio. Care Center - funkcjonalności więcej informacji znajdziesz na: www.carecenter.pl dostępne platformy: Spadek poziomu baterii - opiekun zostanie powiadomiony o spadku poziomu baterii w urządzeniu podopiecznego. Opiekun w swojej aplikacji może w czasie rzeczywistym sprawdzić poziom naładowania urządzenia oraz czy urządzenie jest podłączone do zasilania.

Виды

 • 8279 Всего просмотров
 • 6227 Вебсайт просмотры
 • 2052 Embedded Views

Действия

 • 0 Social Shares
 • 1 Лайки
 • 0 Дизлайки
 • 0 Комментарии

Поделиться счетчик

 • 0 Facebook
 • 0 Twitter
 • 0 LinkedIn
 • 0 Google+

Встроить 5

 • 1 www.facebook.com
 • 1 m.facebook.com
 • 105 inelsys.pl
 • 26 www.videosystems.pl
 • 31 www.witches.pl