CareCenter_v1.2_Rodziny_z_dziecmi

Kanał publiczny

8857 widoki
1 Polubienia
1 0
Usługi dedykowane rodzinom z dziećmi dla zapewnienia bezpieczeństwa naszym ukochanym pociechom w szkole i w drodze do domu.

Udostępnij przez Social Media

Link do udostępniania

Use permanent link to share in social media

Wyślij do znajomego

Proszę login do wysłania tego document przez email!

Umieść na swojej stronie

Wybierz stronę, od której chcesz zacząć

1. więcej informacji znajdziesz na: www.carecenter.pl Care Center - dla Rodzin z dziećmi Nowe technologie wspierają opiekę oraz likwidują bariery. Dołącz do nas zapewnij sobie spokój a najbliższym bezpieczeństwo. dostępne platformy:

4. Odporne na zalanie Historia - nasz rozbudowany system umożliwia wygenerowanie raportów zarówno lokalizacji jak również danych telemetrycznych. Care Center - funkcjonalności więcej informacji znajdziesz na: www.carecenter.pl dostępne platformy:

6. Kontakt z nami: Inteligent Elektronics Systems sp. z o.o. Al. Gen. Chruściela 37/39 lok 61, 04-454 Warszawa Patryk Jurczyszyn tel. +48 531 788 164 biuro@carecenter.pl www.carecenter.pl więcej informacji znajdziesz na: www.carecenter.pl dostępne platformy:

5. pomiar liczby kroków komunikacja audio aktualna lokalizacja strefy nadzoru Care Center - DANE POMIAROWE Dziecko poziom baterii sygnalizacja zagrożenia SOS upadek i zdjęcie opaski więcej informacji znajdziesz na: www.carecenter.pl dostępne platformy:

2. Care Center Dla Rodzin z dziećmi Ze statystyk Policji wynika, że na przestrzeni ostatnich trzech lat zgłoszono zaginięcie ok. 22 tys. dzieci z czego najwięcej, bo aż 19 tys. to są dzieci w wieku od 7-17 lat. W pewnym okresie życia Twojego dziecka dochodzi do sytuacji, że Twoja pociecha się usamodzielnia i bez Ciebie podąża do szkoły. Ty jako troskliwy rodzic dbający o jego bezpieczeństwo chciałbyś jako pierwszy wiedzieć czy Twoje dziecko na pewno jest bezpieczne i wybiera zawsze właściwe trasy! Z nami jest to możliwe! Coraz więcej polskich dzieci ma problemy psychiczne. Mimo że w ostatnich latach o zaburzeniach psychicznych mówi się sporo, to rzadko w kontekście dzieci. Tymczasem dziecięce oddziały psychiatryczne nie są już w stanie pomieścić małych pacjentóW. na depresję mogą chorować nawet bardzo małe dzieci. To jednak wąski problem, który dotyczy 1 proc. dzieci w wieku przedszkolnym oraz 2 proc. dzieci w wieku od 6 do 12 lat. W starszej grupie wiekowej ta liczba gwałtownie wzrasta - szacuje się, że problem może dotyczyć aż 20 proc. nastolatków. Kluczowe jest wsparcie rodziców. Care Center Opieka bez barier więcej informacji znajdziesz na: www.carecenter.pl dostępne platformy:

3. Lokalizacja - dostępna dla opiekuna w dedykowanej aplikacji. Lokalizacja może być udostępniania również w przypadku wystąpienia zdarzeń zagrażających podopiecznemu jak przekroczenie stref nadzoru, sygnał SOS itp. Sygnalizacja zagrożenia - w naszej podstawowej wersji każde urządzenie w które wyposażony jest podopieczny, posiada sygnalizację zagrożenia. Wciśnięcie przycisku informuje opiekuna o stanie zagrożenia wraz z podaniem lokalizacji w której dana osobie aktualnie się znajduje. Strefy nadzoru - w panelu administracyjnym wyznaczamy strefy nadzoru. Przykładową strefą może być dom. Przekroczenie tej strefy przez podopiecznego będzie wysyłało sygnał wraz z podaniem lokalizacji do opiekuna. Przypomnienie - Nasze urządzenie przypomni o wizytach lekarskich, badaniach oraz o zażyciu lekarstw. Komunikacja audio - urządzenie umożliwia komunikację audio ze swoim opiekunem lub Care Center. W przypadku sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia automatycznie może być uruchomiona komunikacja audio. Care Center - funkcjonalności więcej informacji znajdziesz na: www.carecenter.pl dostępne platformy: Spadek poziomu baterii - opiekun zostanie powiadomiony o spadku poziomu baterii w urządzeniu podopiecznego. Opiekun w swojej aplikacji może w czasie rzeczywistym sprawdzić poziom naładowania urządzenia oraz czy urządzenie jest podłączone do zasilania.

Widoki

 • 8857 Suma odsłon
 • 6640 Odsłon na stronie
 • 2217 Embedded Views

Akcje

 • 0 Social Shares
 • 1 Polubienia
 • 0 Nielubiane
 • 0 Komentarze

Liczba Udostępnień

 • 0 Facebook
 • 0 Twitter
 • 0 LinkedIn
 • 0 Google+

Osadza 5

 • 1 www.facebook.com
 • 1 m.facebook.com
 • 110 inelsys.pl
 • 27 www.videosystems.pl
 • 31 www.witches.pl